Čerpadla pro dům a zahradu

O značce Werter

WERTER nabízí spolehlivá a cenově dostupná čerpadla pro dům a zahradu. Využíváme prověřené konstrukce, kvalitní materiály a profesionální výrobní postupy k tomu, abychom našim zákazníkům nabídli čerpadla s nejlepším poměrem cena / výkon.

Čerpalda s nejlepším poměrem cena / výkon

Značka Werter se zaměřuje výhradně na čerpací techniku. Díky našim rozsáhlým zkušenostem z oboru a znalosti trhu jsme vybrali jeden z největších a nejkvalitnějších čínských výrobních závodů, který vyrábí čerpadla i dalších, na trhu známých prémiových značek. Naším cílem je nabídnout zákazníkům profesionální čerpadla za rozumnou cenu, v kvalitním provedení, s osvědčenou konstrukcí a splňující veškeré bezpečnostní požadavky.

Výroba čerpadel je plně automatizovaná a probíhá podle moderních výrobních standardů. Každé čerpadlo před uvedením na trh pečlivě vybíráme a testujeme. Díky tomu můžeme poskytovat prodlouženou záruční lhůtu 3 roky. Záruční a pozáruční servis zajišťuje síť našich autorizovaných servisních středisek. Samozřejmostí je dostupnost originálních náhradních dílů za velmi příznivé ceny.

Kde koupit

Čerpadla Werter můžete zakoupit v síti našich autorizovaných prodejců. Jedná se o námi prověřené solidní prodejce se zárukou férového jednání. Tito prodejci znají sortiment Werter a umí poradit s výběrem správného čerpadla. Zároveň dokážou zajistit bezproblémový záruční i pozáruční servis. Nákupem v síti autorizovaných prodejců máte jistotu, že kupujete originální výrobek určený pro český trh a s plnou zárukou výrobce.

O nás

Výhradním distributorem čerpadel Werter je společnost Aquafam a.s. Jsme specializovaným dodavatelem čerpací techniky pro domácí i průmyslové aplikace. Werter je naše privátní značka čerpadel pro dům a zahradu. Vytvořili jsme ji, abychom našim zákazníkům mohli nabídnout čerpadla, která detailně známe a kterým 100% věříme. Naší filozofií je, že chceme nabízet spolehlivá čerpadla za dostupnou cenu, která bychom si sami bez obav koupili. Při jejich vývoji jsme využili naše technické znalosti a reálné zkušenosti z oboru čerpací techniky. Vybrali jsme spolehlivého výrobce, kterého jsme důkladně prověřili a spolupracujeme s ním dlouhodobě. Díky tomu dokážeme průběžně kontrolovat kvalitu výroby a můžeme garantovat, že naše čerpadla nabízí nejlepší poměr cena / výkon.